• DOLAR
  $1.598,8800
 • EURO
  $0,4490
 • ALTIN
  $50.958,5100
 • BIST
  1,2069
BATIDA KADIN İSLAMİ TOPLUMLARDA KADIN, EĞİTİM, AZGINLIK

BATIDA KADIN İSLAMİ TOPLUMLARDA KADIN, EĞİTİM, AZGINLIK

ÖZGÜN DÜŞÜNCELERIM Müslümanlara DERSLER —- <3 SEVGİ, İSLAM TOPLUMU, BATI TOPLUMU, CİNSELLİK BATIDA KADIN İSLAMİ TOPLUMLARDA KADIN, EĞİTİM, AZGINLIK vs ———————————————————— KABE’nin Rabbine Kasem Ederim ki.! SEVGİ konusunda Çok Fukara kalıyor doğru TEFEKKÜR edemiyor çoğunuz.! Bakınız.! teşbihte hata olmaz.! ALLAH celle şanuhu Yaşam sistemini Şöyle TASAVVUR etmiştir v SEVGİYİ MERKEZE KOYMUŞTUR. Çünkü Sevgi olmasa VAHŞET […]

ÖZGÜN DÜŞÜNCELERIM Müslümanlara DERSLER —- <3 SEVGİ, İSLAM TOPLUMU, BATI TOPLUMU, CİNSELLİK
BATIDA KADIN İSLAMİ TOPLUMLARDA KADIN, EĞİTİM, AZGINLIK vs
————————————————————
KABE’nin Rabbine Kasem Ederim ki.! SEVGİ konusunda Çok Fukara kalıyor doğru TEFEKKÜR edemiyor çoğunuz.! Bakınız.! teşbihte hata olmaz.! ALLAH celle şanuhu Yaşam sistemini Şöyle TASAVVUR etmiştir v SEVGİYİ MERKEZE KOYMUŞTUR. Çünkü Sevgi olmasa VAHŞET / KAOS olur v Sistem İNKİTA / KESİNTİ’ye uğrar v Devam etmez.  Allah’ın kainat v Dünya Yaşam sistemini üzerine Kurduğu Önemli olgulardan biri olan Sevgi; olabildiğince kapsayıcıdır. Sorumluluk, itaat, ibadet, kulluk, zulüm, kişilik, Eğitim, Allah için Sevmek, Allah için sevmemek, (meşru) Aşk, Muhabbet, Zalimler ile Mücadele, iyiliği v Hayrı yayma k (Birr), Salih amel vb Konular hep bu cümledendir.!
Birbirinizi sevmedikçe iman etmiş olamazsınız iman etmedikçe Cennete giremezsiniz
De ki: “Ben buna karşı yakınlıkta sevgi dışında sizden hiçbir ücret istemiyorum (Şura 23)
Yeni Sevgi Sözleri
Onda ‘sükun bulup durulmanız’ için, size kendi nefislerinizden eşler yaratması ve aranızda bir sevgi ve merhamet kılması da, O’nun ayetlerindendir. (Rum Suresi, 21)
Allah’a Yemin ederim bu konuda Tek bir kitap Bir makale Okumuş Değilim. Bunlar uyuyamadığım için DERİN TEFEKKÜRLERİM’dir.! Böylesine Düşünce üretmeyi Din’e Aykırı Gören % 99 u MUKALLİT 1 TOPLUMDA KENDİMLE GURUR DUYUYORUM. 😎 v Devam ediyorum. Yaşam sisteminin devamı için Allah cc Yarattığı kullarının kalbine yani “YAZILIM PROGRAMINA” Allah Sevgisi, imani Haz v mutluluk duygusu, Eşyaya, Mal’a Düşkünlük bu Manada insanoğluna cazip kılınmıştır.! Meşru Sevgi, Meşru Aşk, Meşru CİNSEL ARZU v İSTEKLER de bu cümledendir v Allah’u Azimüşşan tarafından bu duygular çok çok çok özenerek yerleştirilmiştir çünkü sistemin BEKASI Buna bağlıdır.! Müslümanların % 99. 9 u bu konuları “AHLAKSıZLıK babında değerlendiriyor evde tek başına kaldığında Bazıları boş DAMACANA BİDONUNA SULANIYOR.! 
Bu Tamamen eğitimsizlik ile ilgili bir konudur. BATI 1 Çok konuda İFLÂS etmiş olsada Sevgi Aşk Karşı Cins ile ilişkileri meşruluğa Dikkat edilmesede biz Müslüman Toplumlara DERS NİTELİĞİNDE dir.! Bizde Karşı Cinsi Sabah Döver Gece koynuna alırlar bu Yaygın bir örnektir. hakeza KADINA ŞİDDET Islam toplumlarda Çok Yaygın v kanıksanmış durumdadır. Kadınlarımız Zaten özgüvensizlik Içerisinde evlendiği ilk andan itibaren KOCASıNıN Gayriislami ERKEK Egemen Dinine Tabi oluyor. KADıN “aşağılık Bir insan” muamelesi görüyor kocası tarafından lime lime edilsede “yuvasını korumak” için sesini çıkarmıyor.
Batı kadınının ailevi, Ahlaki, sorunları Elbette Vardır Fakat Kendine göre şahsi ONURUNU KORUMAK, ÖZGÜVEN, Kişilik sahibi Özgün Bir Karakter olarak kocasından Bağımsız Kendini ifade edebilme Konusunda Yaygın olarak adeta yoktur Müslüman Kadınlar. Bir batılı bir asansör de karşı cinsle Yalnız kaldığında Genellikle Hayvanlaşmaz sapkınlıkların envai Çeşitleri olsada bizden Daha Eğitimli oldukları aşikâr dır. Bizde yani Islam Toplumunda Karşı Cins ile ilgili Duygular Genellikle BASTIRILIR sonra bir yerde Mutlaka PATLAK verir. Bu konularda Eğitim Zaten Sözkonusu bile OLAMAZ Çünkü Böyle “AYIP” konularda Nasıl Eğitim verilebilir ki.! Birçok konuda Farklı düşünüp uyuşmadığım Saygıdeğer Büyüğüm Ali Rıza Demircan Hocamız “islamda Cinsellik” Konusunda bir eser yazmış Ama islami Camialarda “Takkeli Haydar Dümen” olarak anılmaktan kurtulamamıştır.! Sonra Din kisvesi altında 4 KADıN alıyor. Adam Eğitimsiz v AZGIN.! Birde Şöyle Yaygın bir kanaat var. Büyükler tarafından “öğretilmiş Bir kanaat” Batılı v Bir Manada açık kadınlar her türlü teklife her zaman hazırdır. Oysa Eğitimli özgüvenli Bir batılı kadına Böyle bir teklif ile gitseniz ya Kibarca reddedilirsiniz, ya hastanede veyahutta KARAKOLDA bulursunuz kendinizi kötü örnekler de var Tabiki.Benim kanaatim Islam toplumlarının ORTADOĞU Aile yapısı Dikkate alındığında Tüm sorunların Merkezinde Yazıma konu olan SEVGİ, SEVGİSİLİK, TERÖR, ŞİDDET, ÇOK EVLİLİK, MUTSUZLUK v CİNSELLİK konularının Önemli Bir yer tutacağını Düşünüyorum.! v bu konu Çerçevesinde Çok iddialı Cesaret gerektiren bir şey Söylemek istiyorum. BU KONULARDA MÜSLÜMANLAR HESAP GÜNÜNDE YAHUDİ v HRİSTİYANLARIN YANINDA v ARKASINDA DEĞİLSE ÖNÜNDE HİÇ DEĞİLDİR.! Bu Düşüncelerimi makale olarak www.yasinasma.com v www.saglikhbr.com da bir süre sonra okuyup paylaşabilirsiniz. bu beni MUKALLİT 1 toplamda Çok Mutlu edecektir. Umarım Ben Öldükten sonra bu Düşüncelerim ölmez. Birileri kopyalayıp Paylaşır inşallah. Bunlar benim Özgün Düşüncelerim dir Elbette En doğrusunu Allah celle celeluhu bilir. ve Ehiru Davane inil Hamdu Lillehi Rabbil Alemin — <3

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?